چهارشنبه سوری، صورت پسر ۱۳ ساله را سیاه کرد + جشنواره گل بایرن‌ مونیخ مقابل هامبورگ – پروژه فور یو

خبرگزاری ایسنا: جوان ۱۳ ساله‌ای که در حال ساخت بمب دستی بود، به شدت از ناحیه صورت و دست آسیب دید.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با ایسنا در مورد این حادثه اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۶:۱۸ به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل اعلام شد و عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و در زمانی کمتر از پنج دقیقه بر بالین مصدوم حاضر شدند
خبرگزاری ایسنا: جوان ۱۳ ساله‌ای که در حال ساخت بمب دستی بود، به شدت از ناحیه صورت و دست آسیب دید.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با ایسنا در مورد این حادثه اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۶:۱۸ به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل اعلام شد و عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و در زمانی کمتر از پنج دقیقه بر بالین مصدوم حاضر شدند.

وی در مورد وضعیت این فرد گفت: جوان ۱۳ ساله‌ای که در حال ساخت بمب دستی بود به دلیل انفجار بمب در دستانش از ناحیه صورت و دست‌ها به شدت آسیب دید و او که تنها مصدوم این حادثه بود پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان امیر المومنین زابل منتقل شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در مهمترین بازی شب دوم هفته بیست‌و‌ششم بوندس‌لیگا، امشب (شنبه) بایرن مونیخ در خانه با نتیجه 6 بر صفر از سد هامبورگ گذشت
بایرن مونیخ با این برد 66 امتیازی شد تا با افزایش حاشیه امنیت 20 امتیازی‌اش در صدر جدول رده‌بندی در فاصله 8 هفته به پایان رقابت‌ها، گام بلندی به سمت قهرمانی در این فصل بوندس‌لیگا بردارد.

هانوفر یک – آگزبورگ 3
هرتابرلین صفر – فرایبورگ صفر
هوفنهایم 3 – ولفسبورگ صفر

در آخرین بازی امشب بوندس‌لیگا از ساعت 21 بایرلورکوزن میزبان بوروسیا مونشن‌گلادباخ است.

نتایج سایر بازی‌های امشب بوندس‌لیگا به شرح زیر است:

گل‌های این بازی را فرانک ریبری دو بار در دقایق 8 و 81، روبرت لواندوفسکی سه بار در دقایق 12،19 و 90 (از روی نقطه پنالتی)، آرین روبن در دقیقه 55 زدند، ضمن اینکه لواندوفسکی در دقیقه 86 بازی یک پنالتی را به هدر داد.

خبرگزاری تسنیم: در مهمترین بازی شب دوم هفته بیست‌و‌ششم بوندس‌لیگا، امشب (شنبه) بایرن مونیخ در خانه با نتیجه 6 بر صفر از سد هامبورگ گذشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *