آغاز موج بازگشت مسافران نوروزی + کارشکنی یانکی‌ها این بار یقه روس‌ها را گرفت – پروژه فور یو

خبرگزاری میزان: ترافیک در جاده های منتهی به تهران از شمال و جنوب کشور دارای بار ترافیکی پرحجم است.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور در مورد موج بازگشت مسافران در آخرین روز تعطیلات، اظهار کرد: از صبح روز سیردهم فروردین، ترافیک در جاده های هراز، چالوس و فیروزکوه از شمال به سمت تهران پرحجم است
به گفته رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور، در استان قم، جاده سلفچگان به قم و آزادراه تهران پرحجم است.

وی ادامه داد:در استان گیلان موج بازگشت در مسیر شمال به جنوب آزادراه رشت- قروین در محدوده رودبار،منجیل و لوشان پر حجم است. در اتوبان کرج هم ترافیک در هر دو مسیر پرحجم گزارش شده است.

رحمانی افزود: جاده های قوچان- مشهد،تربت حیدریه به مشهد و آزادراه ملک آباد در استان خراسان رضوی دارای بار ترافیک پرحجم است.

خبرگزاری میزان: ترافیک در جاده های منتهی به تهران از شمال و جنوب کشور دارای بار ترافیکی پرحجم است.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور در مورد موج بازگشت مسافران در آخرین روز تعطیلات، اظهار کرد: از صبح روز سیردهم فروردین، ترافیک در جاده های هراز، چالوس و فیروزکوه از شمال به سمت تهران پرحجم است. موج بازگشت مسافران شمال تا ساعاتی دیگر سنگین می شود.

——————-

خبرآنلاین: ایران و روسیه دو غایب بزرگ جام حهانی خواهند بود.

یک بار دیگر تنش سیاسی و دودی که باز هم در چشم ورزش رفت!این که می گویند دنیای ورزش جای هیچگونه سیاسی بازی نیست کاملا بی ربط است
خبرآنلاین: ایران و روسیه دو غایب بزرگ جام حهانی خواهند بود.

یک بار دیگر تنش سیاسی و دودی که باز هم در چشم ورزش رفت!این که می گویند دنیای ورزش جای هیچگونه سیاسی بازی نیست کاملا بی ربط است.اتفاقا باید گفت گاهی سیاست است که در ورزش حرف اول را می زند و هر بار که پای سیاسیون به ورزش باز شده،رشته های مختلفی در آن متضرر شده اند! هر چند که تا به حال کسی به صورت مستقیم نتوانسته چنین اتهامی را با سند و مدرک رو کند اما آنقدر شواهد موجود هست که نیازی به سند و مدرک نباشد.

گاهی اوقات هم پای لجبازی به میان می آید و دود تنش بین سیاسیون در چشم ورزشکاران می رود. این بار و به دنبال به دنبال تنش بین آمریکا و روسیه،آمریکایی ها از صدور روادید برای کشتی گیران روسیه ای سر باز زده اند.آنها حتی به روس ها تعیین وقت برای مصاحبه نداده اند تا با این کارشکنی عملا روس ها هم نتوانند مثل ایرانی ها در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد که هجدهم و نوزدهم فروردین در ایالت آیووا برگزار می شود شرکت کنند.همین یکی دو ماه قبل بود که فدراسیون ایران به دلیل مشکلات به وجود آمده از حضور در این رقابت ها انصراف داد و حالا با غیبت 2 قدرت مطلق جهان در این رقابت ها این آمریکایی ها هستند که بخت نخست قهرمانی به حساب می آیند.البته روس ها عنوان کرده اند که فدراسیون کشتی آمریکا هرگونه همکاری را با آنها انجام داده است و مشکل از دولت آمریکا بوده که برای آنها روادید صادر نکرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *