زیدان: رئال لایق نتیجه‌ای بهتر از تساوی بود + عبادی‌پور: در لهستان به خوبی توانایی‌هایم را نشان دادم – پروژه فور یو

خبرگزاری فارس: شب گذشته در ادامه مسابقات هفته سی و یکم لالیگا، دربی معروف شهر مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام شد که با تساوی یک بر یک رئال و آتلتیکو به پایان رسید
زین‌الدین زیدان بعد از بازی اظهارداشت:به هیچ‌وجه راضی نیستم.بازیکنانم لایق نتیجه بهتری بودند.دوست ندارم این حرف را بزنم.برای این مسابقه انرژی زیادی گذاشتیم اما فوتبال همین است که نتیجه لازم را نگرفتیم.

زیدان افزود:عملکرد ما بد نبود.اما مشخص است که باید به دستاورد بیشتری از این بازی می‌رسیدیم.باعث تاسف است که نتوانستیم از بازی ۳ امتیاز بگیریم.

او ادامه داد:نیمه اول موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم.اما نمی‌دانم چرا به گل تبدیل نشدند.در ابتدای نیمه دوم گل زدیم اما باعث تاسف است که حدود ۱۰ دقیقه دچار مشکل شدیم.به نظرم اتلتیکو کم کار کرد اما بهره زیادی برد.

خبرگزاری فارس: شب گذشته در ادامه مسابقات هفته سی و یکم لالیگا، دربی معروف شهر مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام شد که با تساوی یک بر یک رئال و آتلتیکو به پایان رسید.

——————-

ایسنا: میلاد عبادی پور درباره شرایطش در تیم اسکرا در نخستین فصل حضورش در لیگ لهستان و تمدید دوباره قراردادش ، اظهار کرد: در اسکرا شرایط بسیار خوبی دارم و همین باعث شد تا قراردادم را دوباره با این باشگاه برای دو سال دیگر تمدید کنم

میلادی عبادی پور در پایان گفت‌: برای قهرمانی در پلاس لیگا تمام تلاشمان را می کنیم و الان هم در حال‌ تمرین هستیم و منتظریم تا حریفمان در مرحله ضربدری مشخص شود.

عبادی پور ادامه‌ داد: اما یک بازی حساس و سخت با تیم زاکسا داریم که هر چند از نظر امتیازی تاثیری در جایگاه دو تیم ندارد، اما همواره دیدار این دو تیم در لهستان جذابیت‌های خاص خودش را دارد.

لژیونر والیبال ایران درباره وضعیت اسکرا در پلاس لیگا در فصل 2018 – 2017، گفت‌: خدا را شکر وضعیت بسیار مناسبی در لیگ داریم. با توجه به قانون جدیدی که در لیگ لهستان اعمال شده تا تیم‌های اول و دوم دور گروهی به صورت مستقیم به مرحله ضربدری راه یابند توانستیم با تثبیت جایگاه‌مان در مکان دوم به مرحله ضربدری برسیم.

ایسنا: میلاد عبادی پور درباره شرایطش در تیم اسکرا در نخستین فصل حضورش در لیگ لهستان و تمدید دوباره قراردادش ، اظهار کرد: در اسکرا شرایط بسیار خوبی دارم و همین باعث شد تا قراردادم را دوباره با این باشگاه برای دو سال دیگر تمدید کنم. از شرایطم در این تیم چه از لحاظ تیمی و چه از نظر سیستم حرفه‌ای باشگاه‌داری کاملا رضایت دارم. باشگاه هم از عملکرد من رضایت کامل دارد و توانسته‌ام به خوبی توانایی‌هایم را نشان دهم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *